Leyla ile Mecnun 32.Bölüm

Yazan: 13 Kasım 2011  
Kategori: Bölüm ve Fragmanlar, Manşet

Leyla ile Mecnun 32. bölümü ile devam ediyor. Leyla’nın ölümünü atlatmaya çalışan Mecnun, babası İskender ile evde mantı açar.  Gittiği iş görüşmesinde organ mafyası ile karşılaşan İsmail abi midesini yeni yıkattığını söyler. Yavuz yine tehlikeli işler peşindedir ve yine dayak yemeye devam eeder. Leyla ile Mecnun 32. bölüm 14 Kasım pazartesi akşamı TRT1 kanalında.

 

Dizi Yayınlandıktan sonra bu sayfadan izleyebilirsiniz.

 

 

Leyla ile Mecnun 32. Bölüm Fragmanı için tıklayınız.
Aşağıdaki videodan diziyi izleyebilirsiniz.

Yorumlar

"Leyla ile Mecnun 32.Bölüm" için 8 yorum

 1. Harun Cantürk on 14 Kasım 2011 21:52 ]

  Uzun Zamandır Almadığım Tadı Aldım Bu Bölümden… Böyle Devam Teşekkürler…

 2. sertaç on 14 Kasım 2011 23:13 ]

  ne zaman yayınlıcaksınız diziyi

 3. zehra kömür on 14 Kasım 2011 23:37 ]

  dizinin başındaki yavuzun gitarla söylediği şarkı harikaydı. yükleyin de tekrar izleyelim:)

 4. Aslı Atay on 15 Kasım 2011 06:32 ]

  Ya ben niye bağladım bu kadar bu diziye. Şu saatte yazıyorum çünkü okula gidiyorm. Aslında ondan değil ya. Rüyama girdi sizin Kireçburunlular. Ne işleri var onların rüyamda bilmiyorum. Rüyama kadar geliyorlar. Ve ben niye ağlıyorum onu da bilmiyorum. Tek bildiğim bu dizi tam bana göre:)

 5. Ramazan Tekşen on 15 Kasım 2011 12:21 ]

  Herzamanki gibi Bölüm Harikaydı,Aslan beyin doktorla birlikte Leyla’nın organlarını birleştirip Leyla’yı tekrar yaşatmak gibi mantık ötesi bir planı canlandırmaları süperdi.Aslında dün izlerkende kendime neden olmasın dedim dizimiz zaten mantığımızı zorluyor.İlerleyen bölümlerde organlar birleşse Leyla tekrar aramıza dönse, habu Ezgi’mi olur yoksa yüz değiştirme ameliyat taktiği ile Şirin yani Müge’mi olur onu bilelmem artık, ikiside çok yakışıyor ama şimdiden Leyla’yı özledik.Kısacası hikayenin içinde bir Leyla’nın olması gerekli öyle yada böyle.

 6. Yusuf Gel on 15 Kasım 2011 12:30 ]

  Harika Bir dizi herkese şiddetle tavsiye ederim. Bölümün sonunda ne olacak diye beklemiyorsunuz çünkü her dakikası ayrı güzel.yapımcı ve oyunculara teşekkür ediyorum ..

 7. Büşra on 15 Kasım 2011 17:35 ]

  Çok güzel bi bölümdü ben zaten biliyordum mecnun asıl aşık olacağı kişinin Şirin olacağını. Bu bölümde de istediğimin olacak olmasına çok sevindim( Şirin’in kafesinin üstünde kalp vardı ve Ardanın babası bütün organları onda toplayacağını söylemişti.) Ama olaylar çok yavaş ilerliyor. 1 bölüm sabahtan akşama 1 gün mü olur ya 😀 daha mecnun Şirin’in adını bile bilmiyor. Çok merak ediyorum bundan sonra nasıl yapacaklar. ama eminim her bölüm bir öncekinden çk daha güzel olacak.

 8. feyzullah keskin on 19 Kasım 2011 21:34 ]

  ilk izledigimde insanlar bana gülüyordu ama şimdi onlarda bu diziye gülüyor bu diziyi ilk keşfedenlerden biriyim çok keyif almıştım şimdide devam ediyor umarım böyle devam eder


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!