Leyla ile Mecnun 26.Bölüm

Yazan: 09 Eylül 2011  
Kategori: Bölüm ve Fragmanlar, Manşet

Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı; Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı TRT’nin ilgi gören komedi dizisi ‘Leyla ile Mecnun’ önümüzdeki hafta 12 Eylül Pazartesi günü saat 21:50‘de yayınlanacak 26.bölümü ile devam edecek.


‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin kısaca ana hikayesi şöyle
: Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin “doğar doğmaz birbirlerini buldular” demesiyle, beşik kertmesi yapılan çift, isimlerini efsane âşıklar “Leyla ve Mecnun” dan alırlar…
Leyla ve Mecnun’un beşik kertmesi yapılmasının üzerinden yirmi beş yıl geçmiştir. Leyla İstanbul Üniversitesi’nde, Mecnun ise Açık Öğretim’de okumaktadır. Her ikisinin de birbirlerinden haberi yoktur. Bir sabah, ailesi Mecnun’a durumu anlatır ve Leyla’yı istemeye giderler. Mecnun bu durumdan rahatsız olsa da ailesinin zoruyla Leyla’nın evine gider.
Uzun süredir görüşmeyen iki ailenin tartışmasıyla sonlanan ziyarette Mecnun, Leyla’yı görmüş ve görür görmez de âşık olmuştur. Mecnun Leyla’nın peşinden koşmaya başlar. Onunla tanışmak ve onu etkileyebilmek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında Aksakallı Dede’yi görür. Ancak Aksakallı Dede’nin rüyalarından çıkıp Mecnun’la beraber yaşamaya başlamasıyla durumlar iyice karışır ve hikaye devam eder..

26. Bölüm

[vsw id=”unSf_sn4jhU” source=”youtube” width=”520″ height=”410″ autoplay=”no”]

26.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Yeni bölüm yayınlandıktan sonra bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!